Form&Stal

Form&Stal nr 7

23-02-2015

 Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszego magazynu “Form&Stal”. Jesień przed nami i sezon budowlany w pełni. Dbanie o środowisko naturalne i klimat jest dziś jednym z najważniejszych zadań naszego i przyszłego pokolenia. Wiąże się to również bezpośrednio z branżą budowlaną, jesteśmy w przełomowym momencie dużych w niej zmian. Inwestorzy coraz bardziej zwracają uwagę nie tylko na koszty budowy, ale również na technologie i materiały używane do inwestycji. Sukces odnoszą firmy innowacyjne, potrafiące szybko dostosować się nie tylko do rynku, ale i do klientów, którzy wymagają nie tylko solidności wykonania, ale również funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań budowlanych.

Tak jak w poprzednich numerach naszego magazynu, w tym również przedstawiamy, technologie i materiały budowlane, które są przyjazne środowisku i ludziom. Polecam artykuł „Czas to pieniądz, szczególnie na budowie”. Okazuje się, że wybudowanie i oddanie do użytku szkoły w parę miesięcy jest możliwe. Poruszy też temat inwestycji budowlanych w okresie zimowym. Jak zawsze wywiad z ludźmi, którzy budują w przyjaznych środowisku technologiach, tym razem z właścicielami domu “Sokół” - państwem Orszulik.

Nie zapomnieliśmy również o naszych anglojęzycznych czytelnikach “Steel for midrise additions” podejmuje ważny temat szybkiej i ekonomicznej budowy średniej wysokości budynków, a “Amtech steel frame homes” przedstawia technologię SUNDAYsystem.

Sezon budowlany w pełni, inwestorom życzę dobrego wyboru energooszczędnych i przyjaznych środowisku technologii budowlanych oraz udanych inwestycji.

Życzę miłej lektury!
Tadeusz Niedzielski

Pliki do pobrania