Napisali o nas

Domy szkieletowe -...

18 marca 2009 - Innowacje budowlane

Dbałość o ekologię, ekonomiczność, uniwersalność, łatwość wykonania oraz krótki cykl realizacji, to tylko niektóre cechy nowoczesnych metalowych systemów montażowych. Pozwalają one na budowę lub nadbudowę dowolnych obiektów. W czasach poszukiwania niedrogich, ale przyzwoitych rozwiązań budowlanych, podobne technologie pozwalają na spełnienie marzeń o własnych czterech kątach…

Pliki do pobrania

budowanie_szybkie_i_tanie.jpg

Domy szkieletowe - budowanie szybkie i tanie.

Złoty medal dla domów...

18 marca 2009 - Targowi Laureaci

Komisja Ekspertów Konkursu działająca podczas Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów przyznała niżej wymienionym firmom Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budowlanego:

[…] PPUH AmTech Sp. z o.o. Głogów Małopolski za dom szkieletowy w technologii SUNADY systemTM […]

Pliki do pobrania

targowi_laureaci.jpg

Złoty Medal dla stalowych domów szkieletowych.

Budujemy pokazowy dom.

12 marca 2009 - Nowiny - Budujemy pokazowy dom.

Firma AmTech z Głogowa Małopolskiego od kilkunastu lat projektuje, produkuje i montuje lekkie domy w konstrukcji stalowej w technologii SUNDAY systemTM. To ekonomiczna i ekologiczna alternatywa dla innych technologii budowy i utrzymania domu.

Dom w technologii SUNDAY systemTM od momentu wylania fundamentów do wykończenia pod klucz można zbudować w 3 miesiące. Uniwersalność systemu daje duże możliwości kształtowania ostatecznych kosztów budowy domu w zależności od upodobań i zasobności portfela inwestora.

więcej w załączonym artykule...

Pliki do pobrania

budujemy_pokazowy_dom.jpg

Budujemy pokazowy dom

Budownictwo szkieletowe

Miesięcznik Budownictwo szkieletowe

Szkielet stalowy dominuje w budownictwie wysokościowym, szczególne przy wznoszeniu obiektów komercyjnych, już od poczatku naszego stulecia. Ponad 80% budynków w tej kategorii zbudowano używając właśnie stali jako podstawowego materiału konstrukcyjnego. Ale czy stal przyjmie sięw niskim budownictwie mieszaniowym?

więcej na ten temat w załączonym artykule...

Pliki do pobrania

budownictwo_szkieletowe1.jpg

Budownictwo szkieletowe 1

budownictwo_szkieletowe2.jpg

Budownictwo szkieletowe 2

szybkie budowanie

Budowanie jak zabawa

Postawienie domu nie oznacz już konieczności prowadzenia wielomiesięcznych prac budowlanych. Tak twerdzą zwolennicy systemu SUNDAY - nowej technologii stosowanej w budownictwie domów mieszkalnych oraz obiektów komercyjnych.

więcej w załączonym artykule...

 

Pliki do pobrania

budowanie_jak_zabawa.jpg

Budowanie jak zabawa

stalowe budowanie

Budownictwo oparte na konstrukcjach szkieletowych jest już znane naszym czytelnikom. Pisaliśmy już o powstających w Krakowie i okolicach osiedlach budowanych w tym systemie. Ta oszczędna i wygodna w montażu technika przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych i wiele wskazuje na to że ma szanse zadomowienia...

Pliki do pobrania

stalowe_budowanie.jpg

stalowe budowanie

Budowa domu to poważna życiowa decyzja. Nie bez znaczenia jest wybór odpowiedniej technologi budowy - wszak będzie się nim mieszać przez wiele lat. Dla osób coraz ważniejsza staje się nie tylko cena domu, ale takż czas realizacji inwestycji i niskie koszty eksploatacji budynku. Oba te czynniki są szczególnie korzystne w przypadku zastosowania lekkiego szkieletu stalowego, tzw. SUNDAY system...

Pliki do pobrania

szybka_budowa.jpg

szybka budowa

20 sierpnia 2012 - Budujemy, aby dać pracę biednym

Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, które prowadzi już schroniska dla bezdomnych w Rzeszowie, Jaśle i Racławówce, rozpoczęło nową inwestycję. Przy ul. Styki powstaje Centrum Integracji Społecznej, które chce w nowej siedzibie rozwinąć działalność dającą pracę najbiedniejszym. Wykonawcą inwestycji jest firma AmTech.

Pliki do pobrania