Aktualności

Praca na stanowisku Kierownik budowy oraz Projektant konstruktor branży budowlanej

05-05-2015

 Stanowisko: Kierownik budowy

Zadania:

  • nadzorowanie prac związanych z budową,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej,
  • organizacja i koordynacja prac podległych pracowników,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • kosztorysowanie i ofertowanie,

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane wykonawcze,
  • przynależność do izby inżynierów,
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość oprogramowania Norma, Zuzia, Auto CAD, pakiet Office

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Stanowisko: Projektant konstruktor branża budowlana

Zadania:

  •  projektowanie konstrukcji budowlanych (głównie stalowych)
  • przygotowanie, nadzór oraz  weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem merytorycznym i formalnym
  •  nadzór autorski nad realizacją projektu
  • współpraca z innymi projektantami branżowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia projektowe w zakresie odpowiadającym ww. opisanemu zakresowi obowiązków
  • dobra znajomość programów MS Office, Auto CAD, RM-WIN
  • dokładność, precyzja
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  •  pracę w miłym zespole
  •  umowę o pracę
  •  niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres amtech@amtech.com.pl