Rewitalizacja przedszkoli typu CIECHANÓW C40

Rewitalizacja przedszkoli typu CIECHANÓW C40

   W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami Dyrektorów placówek oświatowych dotyczących możliwości rewitalizacji przedszkoli typu CIECHANÓW C40, a także ich obawami o stan techniczny tych obiektów oraz o bezpieczeństwo użytkowników (stare instalacje, przeciekające dachy, brak możliwości wymiany okien oraz modernizacji systemu grzewczego), uruchomiliśmy specjalny program zawierający sporządzenie dokumentacji projektowej oraz wykonanie obiektu.
    Wykonywany przez nas projekt rewitalizacji zakłada wyburzenie do poziomu fundamentów nadziemnej części istniejącego budynku przedszkola (którego stan najczęściej jest niezadowalający) oraz jego szybkie odtworzenie na pozostawionych fundamentach. Wybudowany zostaje nowy budynek o podobnych funkcjach użytkowych, ze zmianą dachu z płaskiego na dwuspadowy. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego dopracowania funkcji do oczekiwań środowiskowych (doprojektowanie nowych sal, pomieszczeń administracyjnych, rozbudowanie istniejących).
    Nasza oferta ma charakter kompleksowy. W jej ramach wykonywany jest szereg wzajemnie uzupełniających się działań i rozwiązań mających na celu polepszenie walorów użytkowych obiektu. Posiadamy liczne referencje zarówno Jednostek Samorządowych, jak i Dyrektorów wybudowanych placówek.
    W załączonej ulotce znajdziecie Państwo informację o wykonanych już projektach i realizacjach z tym związanych. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką.

Pliki do pobrania